Hakkımızda

Ankara Köklü Reklam taşıdığı sorumlulukla çalışma prensibi dürüst, güvenilir, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak üzerine kurulmuştur.

Müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir. İşiniz için doğru seçimi verdiniz. Her şeyden önemlisi kaliteli malzeme ve üstün hizmet anlayışı ile en son teknolojileri kullanarak en iyi hizmeti vermekteyiz.

Kurumsal kimlik uygulamaları, çatı, totem, vinil germe, grafikerlik tasarım, ışıklı ve ışıksız dış mekan panolarına, web tasarım, reklam kulelerinden ürün ve teşhir stantlarına kadar uzanan geniş bir yelpaze ve kullanılan malzemeler konusunda da sonsuz seçenek sunmaktayız. Ayrıca araç üstü grafiklerine kadar her türlü reklam grafiğini üretebilmekteyiz.

Deneyim ve tecrübelerimizle sabit kalmayıp her geçen gün kendini yenileyen “REKLAM” sektörüne yıllardır ayak uydurup, yenilikleri müşterilerimizle paylaşmaktayız. Sizde “Köklü Reklam” ile “önde olmanın yolu“nu tercih edebilirsiniz…

tabela